Nazilli Yağlı Kırma Zeytin 2700 GR

Ev Yapımı Yağlı Kırma Zeytin 2700 gr

 

Doğal Ve Katkısızdır 0.7 Dizem Asit Zeytinyağlıdır

2 KG Zeytin ile 1 LT Zeytinyağı karışıktır. Net en az 2700 GR gelmektedir.

₺200,00
Vergi dahil
Adet

Yağlı Kırma Zeytinimiz içme suyu ve tuz ile kurulumu yapılmıştır.  Doğal fermante sürecini tamamladıktan sonra, içine hiçbir katkı maddesi konulmadan tamamen ev yapımı olarak hazırlanmıştır. Zeytinimiz kendi salamura suyunda beklemekte olup, sipariş miktarına göre suyu süzülüp ,zeytinyağlı olarak gönderilmektedir.

Kahvaltı sofralarının en önemli besinlerinden olan zeytin çeşitlerimizi Tescilli Marka Dağ İnciri güvencesiyle sofralarınızda tamamen doğal olarak tüketmenizi sağlıyoruz. Zeytinlerimiz hasattan  sonra  bıçakla çizme yöntemi ile çizilir. Daha sonra 160 Kilogramlık gıdaya uygun bidonlarda içme suyu ve kaya tuzu ile tatlandırılma işlemi yapılır. Yaklaşık olarak 45 günlük bekleme süresinden sonra zeytinin suyu değiştirilerek içindeki tuz miktarı %8 oranında seyreltilerek zeytinler yemeye hazır hale gelir. Zeytinlerimizin yapımında katkı maddesi ve kostik kullanılmaz. 

Kahvaltılarda tüketilen zeytini gün içinde ara öğün olarakta tüketebilirsiniz. Gün içerisinde en az 7 adet zeytin tüketmekte fayda vardır. Düzenli ve dengeli bir şekilde tüketildiğinde zeytinin hiç bir zararı yoktur. 

“Zeytin özellikle içeriğindeki oleuopein sayesinde antioksidan, antiviral ve antimikrobial özelliklere sahiptir. Bu özellikleri ile bizleri hastalıklara karşı korur. Zeytinin acımsı tadı da içeriğindeki bu faydalı maddeden kaynaklanır”

Lezzetli, doğal,kaliteli zeytini Tescilli Marka Dağ İnciri güvencesiyle bizimoradan.com'dan satın alabilirsiniz. 

 

Ev Yapımı Yağlı Kırma Zeytin

Doğal ve Katkısızdır

0.7 Dizem Asit Zeytinyağlıdır

NZDKZ2700

Bu ürüne hiçbir soru sorulmadı.


Teşekkürler! Sorunuz başarıyla ekibimize ulaştı.
Bir Soru Sor
Formu gizle
Captcha
Yorumlar (0)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Dağ İnciri Diğer ürünler

arrow_upward