Zeytinler

Filtreleme kriteri

Kategoriler
Fiyat
Mağazalar
Filtrele

65 adet ürün var.

Toplam 65 üründen 1-20 arası gösteriliyor

Zeytin kahvaltıların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Farklı zeytin çeşitleri arasından beğendiğini ve damak tadınıza hitap eden seçimlerin yanı sıra farklı zeytinlere de yer vererek bu lezzetleri de tatmanın avantajını elde edebilirsiniz.

Zeytin denilince ilk olarak akla siyah zeytin gelse de birçok kişi yeşil zeytini de beğenerek tüketmektedir. Siyah zeytinde olduğu gibi yeşil zeytin de farklı çeşitlere sahip olarak satışa sunulmaktadır. Kuru, yağlı, tuzsuz gibi birçok farklı çeşide sahip olan zeytin çeşitleri satın alarak kahvaltılarınızda tüketmenin de avantajını elde edebilirsiniz.

Kaliteli ve Doğal Zeytinler

Kaliteli zeytin doğal üretim özelliğine sahip olmasının yanı sıra damak tadına uygun olması ile de belirlenir. Kuru ya da yağlı gibi özelliklerin yanı sıra tuzsuz zeytin çeşidi de beğenerek tüketilen zeytinler arasında bulunuyor.

Siyah veya yeşil zeytinlerde farklı çeşitler yer almaktadır. Yeşil zeytinde çizik, dolma, çekirdeksiz, minik gibi türlerini görebilirsiniz. En iyi zeytin çeşitleri arasında seçim yapmak için ise doğal ve kaliteli üretimden yararlanmanız son derece önem taşır.

Kahvaltıların vazgeçilmezi olmak ile beraber birçok tuzlu hamur işinde kullanımına yer açılan zeytinler arasından seçim yaparak satın alabilirsiniz. Değişen gramajlar ile satışa sunulan zeytin çeşitlerinde en ideal alım ile 1 kg zeytin olarak söylenebilir.

Çekirdeksiz zeytin çocuklarında beğenerek tükettiği bir seçim olmak ile beraber kahvaltıların ideal seçimi arasında yer almaktadır. Çekirdekli, çekirdeksiz, çizik, kuru, yağlı, salamura gibi değişen zeytin çeşitleri arasında seçimlerinizi yaparak sevdiklerinize de tattırmanın avantajını elde edebilirsiniz.

Zeytin Fiyatları

Kültürümüz içinde tüketimine sıklıkla yer açılan zeytinler değişen çeşitleri ve lezzetleri ile satışa sunulmaktadır. Zeytin alım işlemlerinde ise kaliteli ve doğal üretimlerden faydalanmanız daha sağlıklı bir seçime yer vermenizi sağlamaktadır. Organik üretime sahip olan zeytin çeşitlerini satın alarak sevdikleriniz içinde sağlıklı bir tercihten faydalanmanın avantajını elde edebilirsiniz.

En güzel zeytin damak tadınıza en uygun olan ve doğal üretim özelliğine sahip olan çeşittir. Zeytin fiyatları ürün çeşitlerine, gramajına göre farklılık göstermektedir. Kaliteli üretim özelliğine sahip olan zeytin çeşitleri arasından seçimlerinizi yaparak sağlıklı bir tercihten faydalanmanız da mümkün olur.

Siyah zeytin çeşitlerinin yanı sıra yeşil zeytinlerde de değişen birçok çeşit sunuluyor. Zeytin çeşitlerinde seçim yaparken aynı zamanda vakumlu olarak satışa sunulan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Vakumlama işlemi sayesinde bu zeytin çeşitleri daha uzun süreli raf ömrüne de sahip olabilmektedir.

arrow_upward