Yöresel Ürün Paketleri

Filtreleme kriteri

Fiyat
Mağazalar
Filtrele

60 adet ürün var.

Toplam 60 üründen 1-20 arası gösteriliyor

Yörelere özel olan lezzetler hem doğal içerikleri hem de tatları ile beğenilmektedir. Farklı tatlara sahip olan yöresel ürün paketleri arasından seçim yaparak ihtiyaca uygun olanları satın alabilirsiniz. Mutfak ürünleri arasında yer alan bakliyat çeşitlerinden soslara kadar uzanan liste içinden seçimlerinizi yaparak bu lezzetlere yer açabilirsiniz.

Yöresel ürün paketlerinde değişen enfes lezzetler özellikle doğallığı ile dikkat çekerken aynı zamanda yemeklere kattığı lezzet ile de fark katan ürünlerde bulunmaktadır. Tuzlu olan yöresel lezzetlerin yanı sıra tatlı seçimlerde yer almaktadır.

Pekmezlerden lokumlara ve pestillere kadar uzanan yöresel ürün lezzetlerini özel paketleri içinde satın alarak daha ekonomik bir seçimden de yararlanabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil yöresel lezzetleri sevdiklerinize armağan olarak da satın alabilirsiniz. Sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz ramazan paketleri de yöresel ürün lezzetleri içinde yer almaktadır.

Yöresel Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Yörelere özel olan ürünler daha farklı lezzete sahiptir. Bakliyat çeşitlerinden eriştelere ve pekmeze kadar uzanan listede doğallığı ile dikkat çeken tercihlerde bulunmaktadır. Yöresel ürünlerin bir arada bulunduğu paketler sayesinde ise farklı birçok lezzeti bir arada satın almanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Yöresel ürün çeşitleri değişen ürün seçimleri ile hazırlanıyor. Son derece doğal üretime sahip olan bu lezzetlere mutfağınızda yer verebilirsiniz. Özel yöresel soslar, sirkeler, peynir ve zeytin çeşitleri ise değişik tatları sofranıza taşımaya hazırlanıyor.

Yöresel ürün paketleri içinde bulunan ramazan paketleri ise hem ramazan boyunca farklı tatlara yer açmanızı sağlarken hem de sevdiklerinizi bu lezzetler ile buluşturmanızı sağlıyor. Kampanyalı ürün çeşitleri içinden seçimlerinizi yaparak daha ekonomik fiyat ile yörelere özel olarak hazırlanan paketleri de satın alabilirsiniz.

Mutfak ihtiyaçlarını doğal seçimler ile gidermeniz mümkün olurken aynı zamanda avantajlı ürün paketleri ile ihtiyaçlarınızı bütçenize uygun olan seçim ile elde edebilirsiniz.

Yörelere özel olarak sunulan paketlerde sadece bakliyatlar ya da yemek malzeme çeşitleri değil ayrıca pestiller ve kahve çeşitleri de bulunmaktadır. Menengiç kahvesinin lezzetinden pestil seçimlerine kadar uzanan liste ise damağınızda muhteşem bir tat bırakmaya hazırlanıyor.

Yöresel ürün paketleri arasından tercihinizi yaparak tüketim ayrıcalığını elde edebilir ya da sevdiklerinizi bu özel lezzet karnavalına eşlik edebilirsiniz. Değişen fiyat aralıkları ile sunulan yöresel lezzetleri avantajlı ürün paketleri ile satın alabilirsiniz. İndirimli kahve paketlerinden erişte paketlerinde kadar değişen seçimler arasından tercihinizi yaparak sipariş verebilirsiniz.

Yöresel Ürün Paket Fiyatları

Yörelere özel olarak üretimi yapılarak daha doğal ve daha lezzetli tatları bir arada sunan paketlerden yararlanarak mutfak ihtiyaçlarınızı aynı anda karşılayabilirsiniz. Ramazana özel olarak sunulmakta olan paketlerden kahve ürün seçimlerine kadar uzanan liste içinden tercihinizi yaparak siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. İndirimli ürünler kampanya seçimlerinden de faydalanarak organik üretime sahip olan yöresel ürünleri daha ekonomik fiyat seçenekleri ile satın almanın da avantajlarını elde edebilirsiniz.

İndirimli ürünler kampanya gibi seçimlerde avantajlı ürün paketleri içinden seçimlerinizi yaparak sevdiklerinize de armağan olarak sipariş oluşturabilirsiniz. Organik üretim özelliğine sahip olup farklı yörelere ait olan yemek yapmaya yardımcı ürünlerin yanı sıra kahvaltılık ürünleri de paket olarak satın almanızda mümkün olmaktadır.

Yöresel ürün paketlerinde kahve paketleri, erişte paketleri, bakliyat paketleri, sirkeler, soslar, pekmezlerin yanı sıra peynir, zeytin ya da ekmek gibi farklı ürün gruplarını da görebilirsiniz. Bunun yanı sıra ramazana özel olarak hazırlanan özel paket tercihleri ise yöresel ürünleri bir arada satın almanıza destek olan ürün grupları olarak bulunmaktadır.

arrow_upward