Halhalı Kırma Zeytin Minik 1 KG

₺32,00
Vergi dahil
Adet
62 Ürünü satışta
Mağaza Değerlendirmesi: (5)
Satıcı ile iletişime geç

Bir Soru Sor (0)

Halhalı Kırma Zeytin Minik Yöremizin en gözde zeytinlerinden biridir. Bu yöresel zeytinimizin yağ oranı yüksek olduğundan hem sofralık olarak menülerimizi zenginleştirmekte hem de yağlık olarak yemeklerimize tat vermektedir.  Ayrıca tatlandırıldığında kendine özgü doğal bir lezzet meydana gelir, bu da Halhalı Zeytin’in sofralarda geniş oranda yer bulmasını sağlamıştır.

Halhalı Kırma Zeytin Minik Boyu , Arsuz Derekuyu Köyünde Yetişen Zeytin Ağaçlarından Topluyoruz. Eleme Makinelerinden Boy Boy Eledikten Sonra Kırma İşlemini Gerçekleştiriyoruz. Kırma İşleminden Sonra İse Pet Kavanozlara Dolduruyoruz. İçerisine Sadece Tuzlu Su Doldurup Kendi Suyunda Bırakıyoruz. İçerisine Ekstra Hiç bir Katkı Ve Koruyucu Maddesi Eklenmemektedir. Doğal Olarak Sofralarınıza Sunulur.

www.bizimoradan.com Web Sitemizden 15:00’a Kadar Vermiş Olduğunuz Zeytin Siparişleriniz Aynı Gün Paketlenir Ve Gönderilir. Siparişiniz Seçmiş Olduğunuz Kg Seçeneğinden Uygun Olan Pet Bidonlarda Gönderilmektedir. Gönderim Aşamasında Pet Bidonların Kapakları İyice Sıkılır Ve Akma, Dökülmeye Karşı Bantlanır.

Tarafınıza Gönderilen Zeytinlerde

Diğer Zeytin Ürünlerimizi Görüntülemek İçin Bağlantıya Tıklayın. Zeytin Çeşitleri

HATAY SOFRA
3021

Bu ürüne hiçbir soru sorulmadı.


Teşekkürler! Sorunuz başarıyla ekibimize ulaştı.
Bir Soru Sor
Formu gizle
Captcha
chat Yorumlar (0)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

HATAY SOFRA Diğer ürünler

arrow_upward