Soslar

Filtreleme kriteri

Fiyat
Mağazalar
Filtrele

64 adet ürün var.

Toplam 64 üründen 1-20 arası gösteriliyor

Yiyeceklere özel bir lezzet katan soslar birbirinden değişik çeşitleriyle öne çıkar. Gıdaların pişirilmesinden önce veya sonra kullanabileceğiniz bir çok sos bulunur. Doğru malzemelerin bir araya getirildiği soslar sayesinde yemeklerinize eşsiz bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Kalitesi ve tadı ile adından söz ettiren sos çeşitleri arasından dilediğiniz ürünleri seçebilirsiniz. 

En Lezzetli Sos Çeşitleri

Makarna sosu ve salata sosu gibi çeşitler başta olmak üzere birçok farklı sos türü vardır. Farklı şekillerde hazırlanan ve değişken içerikleri olan soslar sizlere sunulur. Yemeklere ekşi, tatlı ve acı tatlar verebileceğiniz ürünler basit bir salatayı en lezzetli hale getirebilir. Nar ekşisi de salatalar için tercih edebileceğiniz seçeneklerdendir. Yemek sosu olarak kullanabileceğiniz ürünler pratik bir şekilde kullanılır.

Malzemeleri taze ve kullanım oranları belirli olan domates sosu ve kahvaltılık sos çeşitleri yemek hazırlamayı en keyifli hale getirebilecek özelliklere sahiptir. Her damak zevkine uygun olarak hazırlanabilen soslar sofralarınıza büyük bir  canlılık kazandırır. Birbirinden farklı yiyecekler için tercih edebileceğiniz kahvaltılık sos fiyatları kendi içerisinde değişkenlik gösterir. Fiyatları belirleyen en temel nokta ürün içeriği ve türüdür. 

Organik domates sosu ve organik nar ekşisi gibi popüler seçeneklerin yanı sıra farklı alternatifler deneyebilmeniz mümkündür. Yemeklerin üzerine ilave edebileceğiniz sosları isterseniz sandviçlerinizin arasında kullanabilirsiniz. Sok miktarını kendi damak zevkinize göre belirleyebilirsiniz. Birbirinden eşsiz yiyecekler hazırlayabilmek için sizler de sosları inceleyebilirsiniz. Böylelikle kendiniz için en doğru ve özel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sos Fiyatları

Ürün türüne göre değişen sos fiyatları içerisinde farklı bütçelere uyum sağlayabilecek çeşitler vardır. Sos ağırlığı ve içerisindeki malzemeler fiyatları belirleyen temel unsurlardandır. Birbirinden çeşitli olan soslar arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize hitap eden ürünleri güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Menemenlik sos ve diğer sos türleri ile mutfaklarınızda harikalar yaratabilirsiniz. 

Sos kullanımına ağırlık vererek yemeklerinizi daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Kırmızı et gibi gıdaların yumuşamasını sağlayabilmek için sosları tercih edebilirsiniz. Deniz ürünlerinin pişirilmeden önce soslara batırılabilmesi de mümkündür. Değişik sosları bir arada kullanarak farklı sosların birbirini tamamlayabilmesini sağlayabilirsiniz. Sos satın alacağınız zaman kullanım amacınız ve damak zevkiniz doğrultusunda hareket etmeniz yeterlidir. 

Lezzetli yemekler ve salatalar hazırlayabilmek için özel salata soslarından destek alabilirsiniz. Sos satın almadan önce fiyatları inceleyebilir ve bütçenize göre hareket edebilirsiniz. Soslarınızı en iyi şekilde muhafaza ederek kullanım süresinin uzamasını sağlayabilir ve lezzetini kaybetmemesini mümkün hale getirebilirsiniz.

arrow_upward