Domates Salçaları

Filtreleme kriteri

Fiyat
Mağazalar
Filtrele

26 adet ürün var.

Toplam 26 üründen 1-20 arası gösteriliyor

Yemeklerinize lezzet katabilecek ve çiğ olarak tercih edilebilen domates salçası faydalı gıda ürünleri arasında yer alır. Yemek üretiminden lezzetli kahvaltılık çeşnilerine, mezelerden sos yapımına kadar tercih edilebilecek olan organik domates salçası çeşitleri vardır. 

Domates Salçası Fiyatları

Doğal domates salçası çeşitleri organik domateslerin doğal yöntemlerle kurutulması sonucunda ortaya çıkar. Doğal üretim yapılan alanlarda yetişen domatesler tercih edilir. Organik ürün domateslerle hazırlanan yöresel domates salçaları farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Mutfağınızda sizler de Hatay, Antep ve Urfa gibi farklı yörelerde yetişen domateslerle yapılan ürünleri kullanabilirsiniz. 

Mükemmel lezzetler elde edebileceğiniz ve eşsiz karışımlara imza atabileceğiniz domates salçaları yemeklerinize büyük bir tat katar. Domates salça fiyatları arasında farklı bütçelere hitap edebilecek seçenekler vardır. Hatay domates salçası fiyatı ile diğer domates salçası fiyatları arasında değişkenlik olması normaldir. Burada önemli olan nokta kaliteli ürünlere ulaşmanız ve ürün içeriğidir. 

Likopen, mineral ve vitamin içerikli olan domates salçaları yetişkinler ve çocukların tüketimi için uygundur. Potasyum içerikli domates salçası çocukların beden gelişimine destek verir. Havuç gibi A vitamini içeren domates salçası göz sağlığının korunabilmesi için yardımcı bir gıdadır. Doğal domatesler ile elde edilen organik domates salçaları makarna sosları için en ideal seçenekler arasında yer alır.

Domates Salçası Çeşitleri

Farklı formlarda üretilen en iyi domates salçası çeşitleri sayesinde sizler de yiyeceklerinize büyük bir zenginlik kazandırabilirsiniz. 1 kg ve 5 kg gibi farklı şekillerde seçenekler sunan salçalar ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Eğer bol bol salça kullanıyorsanız 5 kg domates salçası çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Daha düşük kullanımlar için 1 kg domates salçası sizler için ideal bir seçenek olabilir.

Antep domates salçası ve Hatay domates salçası gibi farklı türler vardır. Her biri farklı damak zevklerine hitap edebilecek ürünlerdir. Taze mevsim domateslerinin hijyenik ve sağlıklı yöntemler ile işlenmesiyle sizlere sunulan domates salçası kg fiyatı değişkendir. Fiyatlandırmalar ürün türüne göre belirlenir. Aynı zamanda Urfa domates salçası ürünlerini bulabilmeniz de mümkündür.

Potasyum, demir, A, B1, B2 ve C vitamini içeren domates salçaları içerisinde zararlı yağlar bulunmaz. İnsan bedeninde üretilmeyen ve sebzelerle meyvelerde yer alan likopen, salça içerisinde yer alır. Dokulara renk verilmesini destekleyen ve antioksidan özelliklere sahip likopen taze domateslere oranla salçalarda yoğun miktarda bulunur. Kalori oranı değişken domates salçalarını sizler de afiyetli bir şekilde tüketebilirsiniz. 

arrow_upward