Krem ve Şampuanlar

Filtreleme kriteri

Fiyat
Mağazalar
Filtrele

12 adet ürün var.

Toplam 12 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Krem ve şampuanlar saçlar için en çok tercih edilen temizlik ve bakım ürünlerindendir. Banyo seti olarak sahip olabileceğiniz bu ürünlerin temel amacı saçları beslemek, güçlendirmek ve onarmak olarak öne çıkar. Her şampuan ve kremi her kullanıcının saç yapısına uygun olmayabilir. Bu sebeple, etkili bir sonuç elde edebilmek adına ürün seçiminizi yaparken saçınızın yapısını göz önünde bulundurmalısınız. 

Şampuan Fiyatları ve Krem Fiyatları

Krem çeşitleri içerisinde ballı krem bulabilmeniz mümkündür. Saçlarınızın sağlığını güçlendirmeye yardımcı olan kremleri doğru şampuan çeşitleri ile beraber kullanabilirsiniz. Hacmini kaybetmiş, şekil almayan ve çabuk kırılan saçlarınıza yeni görünüm kazandırabilmek adına ürünleri inceleyebilirsiniz. Saç bakım kremleri güçlü ve yoğun formülleri sayesinde saç tellerinizi diplerden uç kısımlara kadar destekler.

Bakım kremleri ve şampuanları doğru bir şekilde kullanırsanız saçlarınızın görünümünün değiştiğini görmeye başlayabilirsiniz. Krem fiyatları ve şampuan fiyatları seçeceğiniz ürünün türüne göre değişkenlik gösterebilir. Duş jeli fiyatları da aynı şekilde ürün özellikleri ve içeriğine göre belirlenir. Boyalı ve zayıf telli saçların sağlığını korumak istiyorsanız tuzsuz saç kremlerini deneyebilirsiniz. 

Saçlarınıza güçlü bir bakım ve nem takviyesi sağlayabilmek istiyorsanız zeytinyağlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli detay ürünleri düzenli olarak kullanmanız gerektiğidir. Krem ve şampuanlardan verimlilik elde edebilmek adına aceleci davranmamalı ve saç sağlığınızı etkileyebilecek diğer ayrıntıları da göz önünde bulundurmalısınız.

Sağlıklı Krem Çeşitleri  ve Şampuan Çeşitleri

Serum ve duş jeli gibi ürünler sayesinde saç bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz. Farklı saç türlerine uyum sağlayabilecek krem çeşitleri ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek şekilde tasarlanır. Bentonit kil gibi özel ürünler de mevcuttur. Saç tellerinizin güçlenmesine destek veren ürünler kırıkların önlenmesi için yardımcıdır. Kremler ve şampuanlarda sıklıkla kullanılan doğal yağlar etkileyici içeriğe sahiptir. 

Şampuan çeşitleri ve serum çeşitleri arasında kabarık, dalgalı, düz, yağlı ve nemsiz kalan saçlar için uygun olabilecek alternatifler vardır. Bakım kremi olarak adlandırılan ürünler saçların ihtiyaç duyabileceği nem ve mineral takviyesinin uygulanmasını sağlar. Böylelikle daha hacimli, parlak ve güçlü saçlar elde edilir. Yüz serumu gibi ürünler de krem ve şampuanlar kategorisinde değerlendirilir. Serum fiyatları değişkendir.

Saç telleriniz hava kirliliği, uyku düzensizliği ve beslenme düzenindeki problemlerden dolayı hasar görebilir. Aynı zamanda sık işlem gören ve yoğun ısıya maruz kalan saçlarda da birçok farklı türde problem ortaya çıkabilir. Bakım kremi ve zeytinyağlı krem çeşitlerinin temel hedefi yıpranmış saçların onarılması ve hacmiyle parlaklığını geri kazanmasıdır. 

arrow_upward