Tereyağları

Filtreleme kriteri

Fiyat
Mağazalar
Filtrele

11 adet ürün var.

Toplam 11 üründen 1-11 arası gösteriliyor

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasında yer alan tereyağ aynı zamanda yemeklerin de lezzet sırları arasında yer alıyor. Organik tereyağı alımına yer açarak sizde hem kaliteli hem de lezzetli tereyağı tüketimine yer açmanın avantajlarını elde edebilirsiniz. 

Yemeklerde ve kahvaltılarda en sık tercih edilen yayık tereyağı geçmişten günümüze tereyağın lezzetini sunan özel bir tattır. Tereyağı lezzeti seçimlerinde farklı tatlara da yer açılmaktadır. Hatay tereyağı kahvaltılarda muhteşem lezzeti ile sizlere eşlik edecek olan seçimler arasında yer alıyor. Sade tereyağı seçimlerinde yöresel tatları barındıran lezzetlere kadar birçok farklı tadı damak tadınıza göre seçerek satın alabilir ve tüketmenin de ayrıcalığını elde edebilirsiniz. 

Tereyağları mutfaklarda sıklıkla kullanılan ürün olmasının yanında yemeklerde ya da hamur işlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanım yerine göre kahvaltılık olarak tereyağı satın alma işlemine yer açarken aynı zamanda hamur işleri veya yemeklerde kullanım içinde sade tereyağı satın alma işlemlerine yer açabilirsiniz. Alımlarınızda ayrıca farklı gramajlardan da faydalanmanız mümkün olmaktadır. Günlük kahvaltılarda tüketim için 250 gram olarak satışa sunulan tereyağı alımına yer açabilirken ayrıca 1 kilo olarak satışa sunulan ürünü satın alarak hem kahvaltıda hem de yemeklerinizde tüketmenin de avantajlarına sahip olabilirsiniz. 

Tereyağı Fiyatları 

Değişen lezzetler ile satışa sunulan tereyağları aynı zamanda farklı gramajlar ile de satılmaktadır. 1 kg tereyağı alımının yanı sıra günlük tüketim için 250 gram tereyağı ya da 500 gr tereyağı alımından yararlanabilirsiniz. 250 gr tereyağı fiyatı ile 1 kg tereyağı fiyatları aynı olmamak ile beraber üretim detaylarına göre de farklılık yansımaktadır. 

Tereyağı satın al işlemlerinde organik tereyağ fiyatları her ne kadar diğer ürünlere göre farklı olsa da kalitesi ve lezzeti ile ideal bir seçimdir. Yayık tereyağı fiyatları ya da Hatay tereyağı fiyatları içinde değişen gramaj fiyatları sunulmaktadır. Organik yayık tereyağı alımında da 250 gr tereyağ fiyatı ile yüksek gramajlarda da değişim gözlemlenmektedir. Yayık tereyağı satın al işlemlerinden yararlanarak lezzetli ve organik bir tüketime aileniz ile beraber yer açmanız da mümkün olur. En uygun tereyağ fiyatları arasından seçimlerinizi yaparak en ucuz 1 kg tereyağı alımına yer açabilir ya da daha düşük gramajları da sipariş verebilirsiniz. 

Doğal tereyağı satın al işlemlerinizi tamamlamanız akabinde ürün ya da ürünleriniz sizlere ulaşacaktır. Yöresel tereyağ tüketimlerine sofranızda yer verirken sevdikleriniz ile sağlıklı ve besleyici bir seçimden yararlanmanın da avantajlarına sahip olabilirsiniz. 

arrow_upward