Kırmızı Biberli Kekikli Kinoa Cipsi 35 GR

Kinoa Cipsi Kırmızı Biberli Kekikli 35 Gram Yerli Kinoa Ürünleri, Yardımcı Ürünler Kinoa Cipsikaptan'In Ceviz Çiftliği Olarak Sadece Bulunduğumuz Muğla Bölgesinde Değil Aynı Zamanda Gerekli İklim Ve Toprak Koşullarına Uygun Farklı Alanlarda Üretim Yapmaktayız

₺30,00
Vergi dahil
Adet

Kaptanın Ceviz Çiftliği Kinoa Cipsinin Özellikleri Nedir?

Kırmızı biberli kekikli kinoa cipsi gluten ve laktoz içermez. Sağlıklı beslenmek isteyen, glutensiz ürünler tercih eden herkes ürünü keyifle tüketebilir. Kinoa cipsi, yağsız ve kızartılmadan üretilir. Yüksek besin değerine sahiptir. Yüksek oranda vitamin, mineral ve lif içerir. Magnezyum, demir, çinko, kalsiyum ve fosfor açısından da zengindir. Yüksek besin değerine sahip oldukça sağlıklı ve lezzetli bir atıştırmalıktır.

 

Kinoa Cipsi Nasıl Yapılır?

Kaptan'ın Ceviz Çiftliği olarak kinoa cipsini gerekli iklim ve toprak koşullarına uygun farklı alanlarda kendi üretimimizi yapmaktayız. Doğal ve katkısız kinoa tohumları hasat edildikten sonra glutenden arı bir tesiste içerisindeki yabancı maddelerden temizlenir. Tohum dışında bulunan acı kabuk ise kabuk soyma makinalarında ayrıştırılır. Elekten geçerek sınıflandırılır ve cips üretimi yapılır. Özel bir makine sistemiyle kinoalar fırınlama ve kızartma işlemi olmadan üretilir. İçindekiler: %75 Kinoa unu, %22 pirinç unu, %3 tuz, kekik, kırmızı toz biber içerir. Koruyucu, renkledirici, katkı maddesi ve süt ürünü içermez.

 

Kinoa Cipsi Nasıl Tüketilir?

Kinoa cipsi atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Dilediğiniz her an her yerde tüketebilirsiniz. Özellikle çocuklar için temiz içerikli atıştırmalık seçen anneler güvenle kinoa cipsi tercih edebilir. Serin kuru bir yerde, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl muhafaza edebilirsiniz. Ürün paketini açtıktan sonra ağzını mutlaka kapatınız. 

 

CVZHANE55

Bu ürüne hiçbir soru sorulmadı.


Teşekkürler! Sorunuz başarıyla ekibimize ulaştı.
Bir Soru Sor
Formu gizle
Captcha
Yorumlar (0)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Kaptan'ın Ceviz Çiftliği Diğer ürünler

arrow_upward