İncir Reçeli 1 KG

₺39,00
Vergi dahil
Adet

Bir Soru Sor (0)

İncir Reçeli Bölgemizde Köylerinden toplanan ham yeşil incirlerden üretilmektedir. Tamamen geleneksel yöntemlere bağlı kalınarak temizlenir. Tatlandırma süreci ve sönmüş kireç suyunda bekletilme süreci sonrası 4 gün kaynatılma süreci sonrası sofralardaki yerini alır. Reçellimizde pancar şekeri kullanılmaktadır.

Sevilen ve Kolay Ulaşılamayan Meyvelerden Birisi Olan İncir, Bulunduğunda Uzun Süreli Muhafaza Edilmek İstenilen Meyvelerdendir. İncir Reçeli İse Tadına Doyum Olmayan Bir Lezzete Sahiptir. Sunumu İle Harika Bir Görüntüye Sahip Olan İncir Reçeli, Sevenlerin Tercihine Göre Olgun İncirden de Ham İncirden de Yapılabilir.

Teslimat Bilgileri

www.bizimoradan.com Web Sitemiz Üzerinden Hafta İçi Saat 15.00'a Kadar Vermiş Olduğunuz Siparişleriniz Aynı Gün Kargoya Verilir. İncir Reçeli Cam Kavanoz İçerisinde Gönderilmektedir. Akma/Dökülmeye Karşı Cam Kavanozun Ağzı İyice Sıkılır Ve Bantlanır. Gönderim Aşamasında Kırılma Durumuna Karşı Pat Pat Naylon Torbaya Sarılır, İyice Bantlanır Ve Tarafınıza Gönderilir. Siparişlerinizin Durumunu Hesabınıza Giriş Yaparak Siparişlerim Kısmından Öğrenebilirsiniz.

İptal Ve İade

www.bizimoradan.com Adresinden Vermiş Olduğunuz Siparişlerinizi İptal Veya İade Etmek İstediğinizde mh@bizimoradan.com adresine mail gönderebilir yada 0850 885 09 90 Numaralı Telefondan İrtibat Kurabilirsiniz. Kredi Kartı İle Vermiş Olduğunuz Sipariş İptali İşlemlerinizde Kargonuzun Durumu Kontrol Edilir Ve İptal İşlemine Uygun İse Sipariş İptali Uygulanır, Kredi Kartınızdan Çekilen Tutar İade Edilir. Kargonuz Gönderildi İse İptal İşlemi Ürünlerin İade Aşamasından Sonra Gerçekleştirilecektir.

Hatay'ın Tüm Yöresel Ve El Yapımı Ürünlerini Bulabileceğiniz Tek Adres. www.bizimoradan.com

Diğer Reçel Çeşitlerimiz İçin Bağlantıya Tıklayın. Reçel Çeşitleri

HATAY SOFRA
3991

Bu ürüne hiçbir soru sorulmadı.


Teşekkürler! Sorunuz başarıyla ekibimize ulaştı.
Bir Soru Sor
Formu gizle
Captcha
chat Yorumlar (0)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

HATAY SOFRA Diğer ürünler

arrow_upward