Diğer Kuruyemiş Çeşitleri

Filtreleme kriteri

Fiyat
Mağazalar
Filtrele

173 adet ürün var.

Toplam 173 üründen 1-20 arası gösteriliyor

Kuruyemiş çeşitleri en lezzetli ve en fazla tercih edilen atıştırmalıklardandır. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir noktasında tercih edilen benzersiz lezzete sahip kuruyemişler bulabilirsiniz. Lezzetiyle sohbetlerinize, molalara, kitap okuma ve film izleme vakitlerine eşlik eden kuruyemişler vardır. Antep fıstığı ve yer fıstığı gibi çeşitlerin yanı sıra leblebi tozu ve cin mısır gibi alternatifler sizlere sunulur.

Kuruyemiş Fiyatları

Gün kurusu kayısı fiyatı ve kabuklu yer fıstığı fiyatı ürün içeriğine göre farklılaşır. Cin mısır fiyatları ve leblebi tozu fiyatları birbirinden farklıdır. Antep fıstığı çeşitleri diğer kuruyemişler ile uyumlu olabilecek lezzetiyle dikkat çeker. Antep fıstığı satın al özelliği ile taze ve lezzetli ürünlere sahip olabilirsiniz. Kuruyemiş çeşitlerini ikram ederken özel kaseler ve kuruyemiş kaplarını kullanmayı deneyebilirsiniz. Aynı zamanda şekerli veya şekersiz içecekleri de kuruyemişlerle birlikte sunabilirsiniz.

Kabuklu olan kuruyemişler için ekstra kabuk kaseleri kullanabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanlarınızın daha hijyenik hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Satın alacağınız kuruyemişleri oda sıcaklığında ve kuru olan yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Kuruyemişleri sağlıklı bir atıştırmalık olarak günün her anında tüketebilirsiniz. Değişken fiyatları ve taze yapıları ile dikkat çeken kuruyemiş çeşitleriyle keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Lezzetli ve Taze Kuruyemişler

En sevilen çerezler arasındaki kabuklu yer fıstığı çeşitleri farklı gramajlarda satıştadır. Hem tek başınıza hem de sevdikleriniz ile tüketebileceğiniz gıdalar arasındaki kuruyemişler aynı zamanda sağlıklı seçeneklerdir. İçecekleriniz ile birlikte eşsiz bir uyumluluk yakalayabilen kuruyemişler hem tüketimi hem de hazmı kolay atıştırmalıklar arasında yer alır. Diyet yaparken beslenme programına ekleyebileceğiniz özel kuruyemiş çeşitleri bulabilmeniz mümkündür.

Çerez ve kuruyemiş denildiği zaman tuzsuz yer fıstığı ve ayçekirdeği içi gibi seçenekler de akla gelir. Özel kavrulma işlemleriyle elde edilen kuruyemişler arasında tuzlu ve tuzsuz alternatifler vardır. Vitamin, protein ve yağ içeren kuruyemişler günün farklı zaman dilimlerinde sizlere eşlik eder. Acı kayısı çekirdeği gibi lezzetler de en sık tercih edilenler arasındadır. Acı kayısı çekirdeğini dilerseniz incir lokumu ile beraber tüketebilirsiniz. 

Antep fıstığı fiyat ve Gaziantep fıstık fiyatı farklı bütçelere hitap eder. Yer fıstığı fiyat seçenekleri de ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Kuruyemişlerinizi sipariş vermeden önce ürün gramajı ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bu sayede size hitap edebilecek özel ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı kuruyemiş türlerini bir arada alarak aileniz veya sevdiklerinizle lezzetli kokteyller hazırlayabilirsiniz. Böylelikle keyifli bir şekilde vakit geçirebilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

arrow_upward