Kurutulmuş Meyveler

Filtreleme kriteri

Fiyat
Mağazalar
Filtrele

219 adet ürün var.

Toplam 219 üründen 1-20 arası gösteriliyor

Kurutulmuş Meyveler

Meyve tüketimi sağlıklı bir tercih olmak ile beraber zamanında tüketimi de oldukça önemlidir. Zamanında tüketilmesi mümkün olmayan ya da zamanında toplanan meyvelerin kurutulması ile ürün tüketimine farklı mevsimlerde de yer vermenin avantajı elde edilebilir. Kurutulmuş meyve seçimlerinizi yaparak lezzetli tercihleri gün içinde tüketerek kan şekerinizin de düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Kuru meyve tercihlerinde geniş bir seçenek listesi yer alır. Damak tadınıza uygun olan ya da tüketimine yer açmak istediğiniz kuru meyve çeşitleri arasından tercihinizi yaparak satın alabilirsiniz. Kurutulmuş meyve fiyatları ürün çeşidine ve ürün gramajına göre de farklılık göstermektedir.

Kurutulmuş Meyve Çeşitleri

Kuru meyve denilince ilk akla gelen meyve ramazan aylarında tüketimine sıklıkla yer açılan hurma ürünlerdir. Bunun yanı sıra kuru meyve çeşitleri ile hazırlanan birçok tatlıda yer alır. Komposto, kek gibi seçimlerinde yanı sıra gevrekler ile ya da yoğurt ile beraber de kuru meyve tüketimine yer açılabilmektedir.

Kuru üzüm ile birçok farklı lezzet hazırlanmak ile beraber çerezler içinde de sıklıkla tercih edilir. Zamanına toplanan meyvelerin doğru bir kurutma yöntemi kullanılması ile vitamin değerlerinde de herhangi bir azalma olmaz. Kuru erik seçimlerinin yanı sıra dut kurusu ya da elma kurusu gibi ürünlerden de yararlanabilirsiniz. Egzotik meyve seçimi olan ananas kurusu tercihinin yanı sıra kuru muz seçimleri de yer alır. Bu çeşitlerin yanında armut kurusu, kuru kiraz, kuru kayısı ve Trabzon hurması kurusu da satışa sunulan ürünler içindedir.

Doğal ve Kaliteli Kurutulmuş Meyvenin Önemi

Doğal üretime sahip olan meyvelerin zamanında toplanması ve sonrasında ise doğru yöntemler kullanılarak kurutulması üründe bozulma olmamasını sağlarken aynı zamanda vitamin değerlerinin de korunmasına destek olur. Doğal üretime sahip olup vitamin değerinin korunduğu kuru meyveleri sayesinde ihtiyacınız olan vitamini de elde etmenin avantajlarına sahip olabilirsiniz.

Doğal üretim özelliği ile kaliteli kurutulmuş ürünler sağlık açısından avantaj sunar. Ürün alımlarınızda mutlaka doğallığına dikkat etmeniz önerilir.

Kurutulmuş Meyve Fiyatları

Zamanında toplanan meyvelerin kurutulması ile elde edilen meyve kuruları değişen meyve çeşitleri ile satışa sunulmaktadır. Ürün özelliğine göre değişen kurutulmuş meyve fiyatları satışa sunulan gramaja göre de farklı fiyat seçenekleri ile satılmaktadır. Damak tadınıza uygun, kullanım alanı için ideal olan seçimleri yapmanın yanı sıra ürün alımınızda farklı tatlara da yer açmanızda mümkün.

arrow_upward