İncir & Kuruyemiş

Filtreleme kriteri

Kategoriler
Fiyat
Mağazalar
Filtrele

599 adet ürün var.

Toplam 599 üründen 1-20 arası gösteriliyor
Dağ İnciri 5 KG Dağ İnciri 5 KG
  • -₺105,00
  • FIRSAT ÜRÜNÜ
  • YENİ SEZON

₺555,00 -₺105,00 ₺450,00

Organik üretime sahip olan incir gibi birçok meyve zamanında dalında toplanır. Toplanan meyvelerin içerdiği vitamin ve minerallerin kaybı olmadan kurutma işlemi yapılır. Meyve kurularının hazırlanışında ise doğal yöntemler kullanılarak hem lezzeti hem de besin değer kaybının yaşanmaması sağlanır. İncir gibi birçok farklı meyve kurusu seçimlerinin yanı sıra kuruyemişlerde günlük tüketimde insan sağlığı için birçok faydayı sunmaktadır.

Kuruyemiş türleri arasından seçim yaparak üretim kalitesine ve üretim özelliklerine dikkat etmeniz doğallığa yer açmanız açısından son derece önem taşımaktadır. Kaliteli kuruyemiş doğal üretim ile elde edilen organik ürünlerden elde edilenlerdir.

Kuruyemişlerden meyve kurularına kadar birçok farklı çerezi gün içinde belli oranda tüketmeniz metabolizmanın hızlanmasını sağlarken gelişim içinde faydalıdır. Çocukların sağlıklı gelişimlerine yer açarken büyüklerinde ihtiyaç duydukları enerjiyi elde etmeleri için kuruyemiş ve meyve kurularına yer vermeleri gerekir. Kuru meyveler tek başlarına çerez olarak tüketilmesinin yanı sıra hoşaf olarak da tüketilen ürünlerdir. Alımlarınızda damak tadınıza uygun olmasının yanı sıra sağlığınız için ihtiyaç duyduğunuz incir kurusu ya da kuruyemiş çeşitlerine de yer açabilirsiniz. Kendi ya da sevdiklerinizin sağlığına yapacağınız en önemli sağlık yatırımı için siparişinizi verebilirsiniz.

İncir ve Kuruyemiş Fiyatları

Zamanında dalında toplanan ve organik üretim ile üretilen incirler doğal yöntemler ile kurutularak satışa sunulur. İncirlerin yanı sıra armuttan yaban mersini kurusuna kadar birçok farklı meyve kurusunun da tüketiminin avantajını elde edebilirsiniz. Kuru incir fiyatı ürün özelliklerine göre değişim göstermektedir. Bunun yanı sıra kuruyemiş seçimlerinde de bademlerden fındığa kadar birçok ürün bulunur.

Kuruyemiş fiyatları da ürünlere ve ürün gramajına göre değişen tercihler ile satışa sunulur. Kuruyemiş satın al işlemlerinden yararlanarak kendiniz için ya da sevdiklerinize armağan olarak ürünleri satın alabilirsiniz. Kurutulmuş meyveler ya da kuruyemiş al işlemlerinden yararlanarak kısa sürede ve kolaylıkla ürünleri satın almanın da avantajlarını elde edebilirsiniz.

İncir Kuruyemiş Çeşitleri

İncirden armutta ve yaban mersinine kadar uzanan kuru meyve seçimleri ile günlük ihtiyaç duyduğunuz vitaminleri edinebilirsiniz. Sağlık açısından faydaları saymak ile bitmeyen meyvelerin kendilerine has belli şeker oranları vardır. Bu sebep ile tüketimlerde bu şeker oranına dikkat etmeniz aşırı kilo alımı açısından önem taşımaktadır. Kuru incir gibi meyve kurusu çeşitlerinin yanı sıra kuruyemiş çeşitleri de insan vücudu için gerekli olan doğal yağları sunarken aynı zamanda vitamin ve mineral desteğinin de elde edilmesine destek olur.

Fındıktan bademe kadar birçok farklı kuruyemiş çeşidini gün içinde belli oranda tüketmeniz sağlıklı bir yatırım yapmanızı sağlamaktadır. İncir ve kuruyemiş çeşitleri arasından seçimlerinizi yaparak satın alabilir ve tüketim avantajlarında faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli ve doğal üretim özelliğine sahip olan kuru meyve ve kuruyemiş çeşitleri arasından seçimlerinizi sadece kendiniz için değil aynı zamanda sevdikleriniz içinde tercih edebilirsiniz.

Alımlarınızda ise mutlaka organik üretim detaylarında ve doğallığa sahip olan seçimlerden yararlanmanız da tavsiye edilmektedir.

Doğal Kurutulmuş İncir ve Kuruyemişler

Doğal üretim ile elde edilen organik meyveler vitamin değerleri korunarak kurutulur. Doğal kurutulmuş incir seçimlerinden armutta kadar uzanan listelere yer açarak tüketimin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Organik üretim özelliği ile hazırlanan kuru meyvelerin yanı sıra organik kuruyemiş seçimlerinden de yararlanabilirsiniz.

En iyi kuruyemiş en sağlıklı olan ve en doğal üretime sahip olan ürünlerdir. Bu seçimlerde fındıktan bademe kadar birçok farklı ürün sayılabilir. Günlük hayat içinde doğal üretim özelliğine sahip olan kurutulmuş meyve ve kuruyemişlerden yararlanarak tüketim avantajlarını da edinebilirsiniz.

arrow_upward